ПОШУК

24 Січ-20

Лабораторія робототехніки та штучного інтелекту

Сучасна спільна із Поліським національним університетом лабораторія робототехніки та штучного інтелекту. Лабораторія займається освітніми програмами в галузі робототехніки, програмування та ІоТ. Виготовляє та тестує технологічні прототипи, розробляє 3-д моделі та системи ІоТ.

Курси лабораторії:
За допомогою власної програми із робототехніки ми прагнемо познайомити дітей із головними освітніми компетентностями, зокрема інформаційно-цифровою, компетентністю в природничих науках і технологіях, математичною грамотністю. Долучити дітей до сучасної європейської освітньої концепції «Творчість та інноваційність», яка спрямовує свої дії на такі риси характеру, як допитливість та наполегливість. Ми навчимо розуміти складні пристрої на прикладі доступних для розуміння дитини спрощених технічних рішень.

“Основи робототехніки. Розумний будинок”
Курс створений для дітей віком від 7 до 17 років та розрахований на заняття в групах (до 10 дітей). Це базовий практичний та теоретичний курс у програмі центру «Робот.ОН» з навчання робототехниці з використанням платформи Arduino. Цей курс дає дитині розуміння базових структур алгоритмів, які стануть їй в нагоді незалежно від вибору мови програмування Заняття проходять за власною навчально-методичною програмою на сучасній матеріально-технічній базі. Має 3 рівні навчання: Base Level, Middle Level, Pro Level

Базові принципи навчання:
1. Навчальні групи до 8 чоловік;
2. Кожен учень має індивідуальне робоче місце та навчальні матеріали;
3. Навчальний програма побудована за принципом “Від простого до складного”;
4. На кожному уроці створюється новий пристрій та програма керування пристрієм.
5. Заняття дозволяють побачити дитині результат своєї діяльності безпосередньо під час виконання завдання;
6. Майже 80% навчального процесу складає практика.
7. Завдяки, домашньому завданню, яке можно виконати он-лайн, дитини закріплює знання, отримані на уроці.
8.Розробка власних проектів та участь у змаганнях.

Курс охоплює базові поняття таких напрямків як: 
робототехніка
схемотехніка
електроніка
мехатроніка
фізика
логіка
конструювання
програмування
розробка Web-додатків.

Під час вивчення курсу дитина отримає наступні знання та навички:
1. Збере та запрограмує свого першого робота.
2. Розуміння базових принципів будування єлектричних схем, фізичних принципів роботи складових елементів електроніки роботів.
3. Розуміння процесу використання базових структур алгоритмів та їх використання при створенні власних проектів.
4. Познайомиться безпосередньо із контролером Arduino, сенсорами, моторами, датчиками, серводвигунами, світлодіодами, блютуз-модулем. Навчаться їх програмувати та застосовувати у власних проектах.
5. Отримає навички програмування у візуальному середовищі S4A (Scratch for Arduino).
6. Ознайомиться із середовищем графічного програмування ArduBlock.
7. Отримає навички програмування в середовищі Arduino IDE. Засвоє основні принципи програмування, базові елементи мови С++.
8. Познайомлиться з концепцією «Розумного будинка». За допомогою навчальних конструкторів власного виробництва зможуть розробити та запрограмувать будь-які пристрії «Розумного будинка».

“EasyRobotics-5+”
Курс створений для дітей віком 5-7 років та розрахований на заняття у невеликих групах (до 3 дітей). Під час занять діти ознайомляться із базовими фізичними поняттями, природою електричного струму, властивостями світла та природними явищами, механічними моделями, історією роботів та робототехніки. Навчаться створювати власні різноманітні програмні проекти (мультфільми, ігри, інтерактивні історії та презентації, анімовані картинки, навчальні програми для керування пристроями).

Переглянути сторінку центру